Blog

Kategórie

8 mája, 2023
Agilný vývoj softvéru: Výhody, Scrum, sprinty a trendy v praxi

V článku sa dozviete všetko o agilnom vývoji softvéru - od základov, cez porovnanie s tradičným prístupom, až po konkrétne použitie v praxi a jeho výhody. Okrem toho sa pozrieme aj na Scrum, sprinty a iterácie, dôležitosť komunikácie a spolupráce, testovanie a kvalitu softvéru, náklady a efektivitu a ďalšie trendy a smerovanie v agilnom vývoji. Zistite, prečo je agilný prístup stále populárnejší a ako vám môže pomôcť v rozvoji vašich softvérových projektov.

Chcem viac
6 mája, 2023
Ako vám môže ERP systém pomôcť s riadením vašej firmy

Zaujíma vás, čo je ERP a ako môže pomôcť vašej firme? V našom článku sa dozviete, čo znamená ERP, na čo sa používa a prečo je dôležité mať ERP systém na mieru pre vaše podnikanie. Prečítajte si náš článok a získajte užitočné informácie o využití ERP pre váš biznis.

Chcem viac
30 apríla, 2023
Niekedy stačí jediný nástroj na úspech - CRM systém na mieru!

V dnešnej dobe je vytváranie silných vzťahov so zákazníkmi kľúčové pre úspešné podnikanie. Na pomoc môže prísť CRM systém na mieru, ktorý vám umožní lepšie sledovať vašich zákazníkov, efektívnejšie komunikovať s nimi a zlepšiť ich spokojnosť. V tomto článku sa dozviete, prečo je výhodné mať CRM systém na mieru, ako vám môže pomôcť zvýšiť produktivitu a výkonnosť vášho podnikania a na čo by ste sa mali zamerať pri jeho implementácii.

Chcem viac
© Copyright 2024 - ProjectON s. r. o. - All Rights Reserved