CRM na mieru

...s výhodami

Tvorba CRM systémov na mieru vám umožní optimalizovať výkonnosť vášho podnikania a zvýšiť efektivitu práce. Vlastný softvér na mieru sa prispôsobí potrebám vašej firmy, čím sa ušetrí čas aj peniaze. Vlastné CRM riešenie môže zlepšiť organizáciu a efektívne riadenie vzťahov s klientmi. Naši experti vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele a posunúť váš biznis na vyšší level s použitím najmodernejších technológií.
Kontaktujte nás a zistite, ako vám môže tvorba CRM systému na mieru pomôcť v dosahovaní vašich podnikateľských cieľov.

SLEDUJTE NÁS

Personalizované CRM

Získajte CRM, ktorý presne vyhovuje vašim potrebám. Zlepšite svoj biznis u nás.

Zvýšte produktivitu

Naše CRM riešenia vám pomôžu optimalizovať procesy a zvýšiť výkonnosť.

Odhaľte nové príležitosti

CRM na mieru vám poskytne nové nástroje a pohľady na vaše zákaznícke dáta.

Zlepšite zákaznícke skúsenosti

Personalizované CRM riešenia vám pomôžu poskytnúť vašim zákazníkom kvalitnú a jedinečnú skúsenosť.

Zlepšite svoj biznis s našim CRM systémom na mieru

CRM systémy sú neoddeliteľnou súčasťou každodennej práce v mnohých firmách. Pomáhajú zefektívniť obchodné procesy, uľahčujú sledovanie aktivít s klientmi a umožňujú lepšiu správu podnikových zdrojov. Naša služba vývoja CRM systému na mieru Vám pomôže prispôsobiť riešenie presne Vašim potrebám. Vytvoríme pre Vás riešenie, ktoré zlepší Vašu komunikáciu s klientmi a zvýši produktivitu Vašich zamestnancov. Navrhujeme, vyvíjame a implementujeme CRM systémy, ktoré sú jednoduché na použitie a vďaka integrácii s ostatnými softvérovými nástrojmi zvyšujú efektivitu Vašej práce. Zvýšte úspešnosť svojho podnikania a kontaktujte nás pre vývoj CRM systému na mieru.
Ušetrený čas na administrácii
80%
Zefentívnenie obchodných procesov
90%
Zlepšenie zákazníckych vzťahov
75%
Zlepšite svoj biznis s našim CRM systémom na mieru

Názor našich klientov

CEO Techband s. r. o.
Spolupráca s tímom na tvorbe nášho vlastného CRM systému prebehla veľmi profesionálne a efektívne. Vaši experti nám poskytli potrebnú pomoc a od začiatku až do konca boli maximálne angažovaní. Výsledkom bol CRM systém, ktorý perfektne zodpovedá našim potrebám a pomohol nám zlepšiť našu produktivitu a organizáciu práce. Som veľmi spokojný s kvalitou služieb a odporúčam tím všetkým, ktorí potrebujú vlastný CRM systém.

Patrik Ruman

CEO v Techband s. r. o.

Kontaktujte nás

+421 948 257 185

SkyPark Offices
Bottova 2A
811 09 Bratislava

info@projecton.sk

ProjectON s. r. o.
IČO: 53334264
DIČ: 2121342069

Dohodnite si s nami stretnutie

    homeapartmentuserssmartphonechart-barsrocketsmile linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram