ERP na mieru

...s výhodami

ERP (Enterprise Resource Planning) je softvérové riešenie pre riadenie podnikových procesov a zdrojov. Pomáha integrovať a optimalizovať rôzne oblasti podniku, ako sú financie, výroba, predaj, skladové hospodárstvo, logistika a ďalšie. ERP systémy zlepšujú efektivitu a transparentnosť prevádzky, umožňujú lepšie plánovanie a riadenie zdrojov a tým aj zlepšenie ziskovosti a konkurencieschopnosti podniku. Využitím ERP systému môže byť váš biznis efektívnejší a dokážete sa rýchlejšie prispôsobiť meniacim sa podmienkam na trhu. Zamerajte sa na svoj biznis a nechajte na ERP systéme, aby riešil vaše interné procesy.
Kontaktujte nás a pomôžeme vám nájsť najlepšie riešenie ERP pre váš biznis.

SLEDUJTE NÁS

ERP systém je vaša cesta k úspechu

ERP systémy predstavujú dôležitú súčasť mnohých úspešných podnikov. Pomáhajú týmto firmám zjednodušiť a zefektívniť svoje procesy a získať kontrolu nad svojimi podnikovými údajmi. S ERP systémami môžete spravovať vašu výrobu, skladové zásoby, predaj, financie a ďalšie procesy v rámci celej vašej organizácie. Toto vám umožní mať prehľad o celkovom výkone vašej spoločnosti a umožní vám robiť informované rozhodnutia, ktoré vás priblížia k vašim cieľom a napomôžu vám na ceste k úspechu. S použitím ERP systému získate efektívnejší, transparentnejší a lepšie organizovaný proces riadenia vašej firmy, čo je nevyhnutným krokom na ceste k úspechu.
ERP systém je vaša cesta k úspechu

Vyspelý digitálny ekosystém

Zlepšite prehľadnosť a efektívnosť svojho online biznisu pomocou nášho ERP systému na mieru.

Optimalizácia nákladov a času

Náš ERP systém na mieru Vám pomôže zredukovať náklady a zlepšiť časové plánovanie, čím sa budete môcť sústrediť na dôležitejšie záležitosti.

Dynamický rast

S naším ERP systémom na mieru budete mať k dispozícii všetky nástroje potrebné na dynamický a udržateľný rast Vašej spoločnosti.
90%

Efektivita ERP systémom

90% podnikov, ktoré implementovali ERP systém, zaznamenali zvýšenie efektivity v oblasti plánovania a riadenia zdrojov.
23%

Úspora času

V priemere môže ERP systém znížiť čas potrebný na získanie kľúčových podnikových dát o 23%.
53%

Viac nových klientov

Podľa štúdií, podniky s ERP systémami majú až o 53% vyššiu úspešnosť v prilákavaní nových zákazníkov.
80%

Úspora papiera a tlače

Výskumy ukazujú, že implementácia ERP systému môže znížiť spotrebu papiera a tlače až o 80%.
Náš tím má roky skúseností s vývojom ERP systémov na mieru pre rôzne typy podnikov. Pri návrhu a vývoji sa zameriavame na efektivitu, funkcionalitu a prispôsobenie sa jedinečným potrebám každého zákazníka. Navyše, ponúkame aj rýchlu implementáciu a bezproblémové nasadenie systému, ktoré vám ušetrí čas a peniaze. Zabezpečíme aj kvalitnú podporu po nasadení systému a budeme s vami spolupracovať na jeho neustálom vývoji a prispôsobovaní sa vašim meniacim sa potrebám. S nami získate spoľahlivého a kvalitného partnera pre váš podnikový rast.

ProjectON s. r. o.

Tím profesionálov, ktorý sa zaoberá vývojom ERP systémov na mieru pre rôzne odvetvia a firmy. Našou hlavnou snahou je prinášať efektívne a moderné riešenia, ktoré pomáhajú zlepšovať a optimalizovať firemné procesy. Sme spoľahlivý partner pre Vaše podnikanie a snažíme sa byť vždy krok vpred.

Kontaktujte nás

+421 948 257 185

SkyPark Offices
Bottova 2A
811 09 Bratislava

info@projecton.sk

ProjectON s. r. o.
IČO: 53334264
DIČ: 2121342069

Dohodnite si s nami stretnutie

    homeapartmentcloud-checksmartphonerocket linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram